16 Ocak 2018 Salı

Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi - i7 8700KEn güçlü donanım bileşenleri ile şeffaf kasaya ışıl ışıl bir oyun bilgisayarı topluyoruz. Yüksek FPS odaklı bu sistemde yükleme süresi de istemiyoruz, bu yüzden mekanik disk yok, salt SSD var! Parça ve fiyatlar için tıklayın: https://goo.gl/eXM7mF

MSI Z370 Godlike Gaming anakart, Intel Core i7 8700K işlemci, Nvidia GeForce GTX 1080Ti ekran kartı, Samsung 960 Pro 1 Terabyte NVMe SSD, Corsair kasa, güç kaynağı, sıvı soğutucu ve elbette RAM'ler ile çok güçlü bileşenleri bir araya getiriyoruz. Tam bileşen listesi için makalemize bakabilirsiniz.

Sistem toplama rehberimizi adım adım takip ederek kendiniz toplama bilgisayar hazırlayabilirsiniz. Hazır sistemlere göre PC toplama zevki de cabası. Özelleştirme imkanları ile oyun bilgisayarını sistem tavsiyelerimize göre değiştirebilirsiniz de:
https://www.technopat.net/sistem-tavs...

2018 ve ötesinde uzun yıllar kullanılabilecek, tek çekirdek performansı çok yüksek doğal olarak FPS'ye odaklı bu sistemi oyunları test etmek için kurduk. Oyunların ötesinde ekran kartı ve diğer bileşen testlerinde de kullandıkça sizlerle artı ve eksilerini de paylaşacağız.

Hiç yorum yok: